Wygodne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Auta niebanalne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o wielkiej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby podwyższyć zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne bądź AppRadio. To auta, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także innowacyjne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a wobec tego oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To na pewno byłoby cudowne doświadczenie dla smakoszy aut i zwykłych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach dawnych wiedzieli, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały rozmaite archaiczne auta.

akcesoria głosnikowe pioneer

pioneer

nawigacja audio

samochodowe głośniki eliptyczne